4 Kasım 2011 Cuma

BAYLAR, BİRAZ AKSESUAR ALALIM LÜTFEN

Evet baylar, baylaarrr! Size de değinmeden geçilecek sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Tarzınıza artık biraz hareket katmanın vakti geldi de geçiyor bile. Kadınlar ah şu ayakkabı bu çanta, o tayyör bu manto derken; siz, hoop giyinip çıkmaya hazırsınız bile. Ama artık o devirler mazide kaldı. Yeni dünyada bir tarz sahibi olmak istiyorsanız sizin de yerine getirmeniz gereken sorumluluklar var hayatta.

Artık biraz değişiklikten korkmuyorsanız, günlük hayatta da papyon takmanızın vakti geldi de geçiyor bile; bu sezon bütün mağazalarda kendinize göre bir papyon bulacağınızdan eminiz.

Sizler de çanta taşımalısınız beyler; öyle sevgiliyi, eşi yanınızda taşıyıcınızmış gibi dolaştıramazsınız. Kadınların çanta trendlerine ileriki günlerde değindiğimizde bunun teknik olarak da mümkün olmadığını göreceksiniz zaten! Bir taraftan da çanta erkekte çok güzel bir aksesuar: İşte, sporda, günlük... Yukarıda sizin için bi kaç tane örnek seçildi bile.

Bir de bileklikler var ki deri olanlar kesinlikle çok stil sahibi ve dinamik bir görüntü sağlayabilir, tabii bu kısım biraz tercihe kalmış fazla üstelememek gerek ;)

CÜZDANLAR! Hepsini atlayabilirsiniz, ama cüzdan konusu bir erkek için en vazgeçilmez unsur. Kadının çantası neyse erkek  için cüzdan o... Önce bir cüzdanınızın şekli şemali ne durumda bir göz atın isterseniz... Çok mu yıpranmış, iplikleri mi çıkmış, rengi mi kaçmış? Anlaşıldı, değişme vakti çoktan gelmiş, geçiyor bile... İçinde yeterli nakit de varsa, haydi tarzınıza uyacak yeni bir cüzdan edinmeye...

Takipte kalın, sevgilerle!
KOZMODERMO

1 yorum: